Ubezpieczenia

GENERALI, Z MYŚLĄ O AUCIE

W ramach assistance komunikacyjnego w Generali pomożemy Ci nie tylko w trakcie podróży samochodem, ale także w czasie jazdy rowerem. Zapewnimy m.in. holowanie pojazdu, dowiezienie paliwa czy przetransportowanie uszkodzonego roweru Twojego oraz Twoich bliskich. Nie zmieniaj swoich planów, skorzystaj z naszej pomocy i jedź prosto do celu!

GENERALI, Z MYŚLĄ O podróży

Wybierasz się na narty z rodziną? A może planujesz wyjazd na snowboard z przyjaciółmi? Bez względu na cel Twojej podróży zapewnij sobie spokój podczas urlopu, rozszerzając swój wariant ubezpieczenia o „Generali, z myślą o podróży”

GENERALI, Z MYŚLĄ O NWW

Dla każdego rodzica najważniejsze jest zdrowie dziecka, ale nikt nam go nie zagwarantuje. Dlatego pomyśl o ubezpieczeniu. Dzięki „Generali, z myślą o NNW” Pakiet dla dziecka otrzymasz wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania czy nieprzewidzianych zdarzeń.

GENERALI, Z MYŚLĄ O DOMU I RODZINIE

Generali wspiera Cię, nawet gdy o czymś zapomnisz. Zapewniamy wsparcie, także w sytuacji gdy przez otwarte okno Twoje cztery kąty zostaną zalane, spowodujesz pożar, nie wyłączając żelazka przed wyjściem z domu, lub okradną Cię, gdy zapomnisz zamknąć drzwi lub okno, wychodząc z mieszkania. Wybierz ubezpieczenie „Generali, z myślą o Domu i Rodzinie” i mieszkaj spokojnie. Resztą zajmiemy się my!